بهزاد نبوی از سران سازمان مجاهدین انقلاب كه در دوران مرخصی خود از زندان دیدارهای گسترده‌ای با چهره‌های مختلف انجام داده است، اخیراً در منزل خود پذیرای یك عضو برجسته حزب مشاركت، یكی از سران فتنه و برخی از متهمین حوادث پس از انتخابات بوده است.
در این جلسه كه با تاكیدات فراوان مبنی بر رسانه‌ای نشدن آن همراه بوده است پیرامون مباحثی چون انتخابات شورا و لزوم حركت منسجم، راه‌اندازی جنبشی جدید در facebook و استفاده از فضای رسانه‌ای برای رسیدن به برخی از اهداف صحبت شده است.
نكته جالب توجه اینكه برخی از حاضرین در پایان این جلسه خواستار انداختن عكس یادگاری با بهزاد نبوی می‌شوند كه وی به آنها می‌گوید: "... شما جرائمتان سنگین است و همگی محكوم به اقدام علیه امنیت ملی هستید؛ من بی‌گناهم، جرم من سبك است فقط متهم به اخلال در نظم ترافیك هستم! من را با خودتان سنجاق نكنید من با شما عكس نمی‌گیرم. "
حاضرین این سخن نبوی را حمل بر مزاح دانستند اما ظاهراً بهزاد نبوی باجدیت از گرفتن عكس یادگاری خودداری می‌كند!
شایان ذكر است بهزاد نبوی كه گفته می‌شود از بیماری قلبی رنج می‌برد، در ایام مرخصی نوروزی، دیدارهای مختلفی با چهره‌های سیاسی در نقاط مختلف كشور داشت كه از آن جمله می‌توان به دیدار با هاشمی رفسنجانی در كیش و دیدار با شیخ یوسف صانعی در مشهد اشاره كرد.