مصطفی بخشی نویسنده وبلاگ "شاهراه عدالت "، مطلبی را با عنوان "خودزنی جریان فتنه ادامه دارد " در وبلاگ شخصی خود منتشر كرده است.
بر اساس این گزارش در بخشی این مطلب آمده است:

خبر هتاكی عده‌ای ناشناس به مقبره سید روح الله خاتمی پدر محمد خاتمی در اردكان یزد و پاشیدن رنگ به آن، بیش از آن كه بتواند برای فتنه سبز راهگشا باشد، بیانگر فلاكت و بدبختی این جریان شكست خورده در اقدام به "خوزنی " است.
برای اهل بصیرت بسیار واضح و روشن است كه این اقدامات سخیف خودزنی آشكار جریان نكبت بار فتنه است كه با زور زدن و فشار آوردن به خود می خواهد نفس ناحق خود را به خاكستر فتنه بدمد تا بلكه شعله و یا حتی جرقه ای از آن بلند شود و امید آنها را زنده كند.
كشتن ندا آقاسلطان، زیر گرفتن آدم‌ها در فتنه روز عاشورا و یا كشتن خواهرزاده میرحسین موسوی نمونه‌ای از این خودزنی‌هاست و حال نوبت مقبره پدر خاتمی!
البته انجام چنین اعمال سخیفی از طرفداران رئیس جمهور اصلاحات بعید نیست. آن دوران(اصلاحات) با چراغ سبز دولت این آقا! قلم‌های كثیف روزی نامه‌های آن‌ها مدام در هتك حرمت مقدسات و توهین به ائمه(علیهم السلام) و ارزش‌های دینی و انقلابی به كار می‌افتاد و امروز منطق حقیر آنها دامن او را هم گرفته و به هتاكی به مقبره پدرش نیز كشیده شده است!
خاتمی باید بیش از اینها منتظر حوادثی از این دست باشد و برای درخت زقوم اصلاحاتی كه با دست خود كاشته هزینه بپردازد.
جریان فتنه سبز به دلیل اینكه به هیچ منطق و اخلاقی جز منطق سخیف خود پایبند نیست، برای احیاء مجدد خود ممكن است به "خوزنی "‌های بدتر از این‌ها دست زند و هزینه‌های گزافی را برای سران فتنه(كه ابزارهای رسیدن آنها به اهداف شومشان هستند!) رقم زنند.