سایت ضد انقلاب "روزآنلاین " كه با همكاری تعدادی از فعالان مطبوعاتی اصلاح‌طلب كه اكنون در خارج از كشور زندگی می‌كنند، اداره می‌شود، در یكی از مطالب خود سخنان روز گذشته رئیس جمهور درباره خطرات احتمالی زلزله در تهران را به ایجاد هراس در مردم تعبیر كرده و نوشته است: " در روزهای اخیر، محمود احمدی نژاد در اظهارات پیاپی با تاكید بر "قطعی بودن وقوع زلزله در تهران " و ایجاد هراس، مردم تهران را به خروج از پایتخت ترغیب می كند. "
"روز " همچنین در ادعایی جالب، سخنان رئیس‌جمهور را "تدبیر ویژه امنیتی " برای جلوگیری از عملی شدن برنامه های هواداران طیف اصلاحات دانسته است!
شبكه ایران در این باره نوشت؛ نویسنده این مطلب در اظهارنظر بامزه دیگری، مانورهای امدادی نهادهایی نظیر سازمان هلال‌احمر كه به منظور آمادگی برای حوادث غیرمترقبه صورت گرفته را هم "پروژه‌های امنیتی " نامیده است.
این سخنان درحالی مطرح می شود كه بعد از حضور گسترده و ده‌ها میلیونی مردم در راهپیمایی‌های 9 دی و 22 بهمن كه كارشناسان سیاسی از آن به عنوان "دفن تاریخی فتنه " نام بردند، سران طیف اصلاحات نتوانستند مانع از ریزش شدید هواداران خود شوند.
این افراد تلاش گسترده‌ای را برای تحریك حامیان خود به ادامه حضور در خیابان‌ها در مناسبت‌هایی نظیر چهارشنبه آخر سال صورت دادند ولی پاسخی نگرفتند.
به نظر می‌رسد انتشار اخباری از این دست در سایت‌های ضدانقلاب، بیش از آنكه به منظور شوك واردن كردن به جریان آشوبگر باشد، ناشی از توهم است.