نویسنده وبلاگ "نسل خمینی "، مطلبی را با عنوان "استالین، خرِ دیزه و اصلاح‌طلبان " در وبلاگ شخصی خود منتشر كرده است.
بر اساس این گزارش در بخشی این مطلب آمده است:

بعد از جواب رییس‌جمهور به تهدید بی‌سابقه امریكا به حمله هسته‌ای، گروهی مزدور به حمایت از اوباما و ادب و نزاكت او برخواسته‌اند و گفته‌اند كه سخنان رییس‌جمهورمان مطابق شان ملت ایران نبوده است.
مغلطه تا چه حد، برای اولین بار بعد از چندین دهه، رییس‌جمهور امریكا مستقیماً تهدید به بكارگیری سلاح هسته‌ای می‌كند و مزدوران داخلی كه مدعی مدنیت و از این‌جور مزخرفات هستند، در برابر این رسوایی، به نحوی سخن گفتن احمدی‌نژاد ایراد می‌گیرند!!
امریكا دنیا را نابود كرده و این همه جنایت علنی می‌كند و هنوز آمال آرزوی آن‌هاست ولی احمدی‌نژاد كه جوابشان را داده است؛ دور از ادب سخن گفته است؟!
از آنجا كه بعضی از این‌ها خود را یاران امام خمینی(ره) می‌دانند، خوب است یادشان بیاید كه آن ابرمرد چگونه جواب تهدیدهای روزانه غرب را می‌داد؛ امام هیچگاه احترامی برای سران مزدور عرب قائل نشد و آنها را حسن مراكشی، حسین اردنی و غیره خطاب می‌كرد.
امام صراحتا: گفت كه شوروی با آن همه تسلیحات در افغانستان پوزش به زمین مالیده شد!
اگر احمدی‌نژاد گفت كه اوباما مثل گاوچران است، امام استالین را گاو و دیگر سران ابرقدرت را نیز مانند گاو توصیف كرد:
"گفته است من از گاو می‌ترسم برای اینكه اسلحه دارد، عقل ندارد، حال این ابرقدرت‌ها اسلحه دارند، مع الاسف عقل ندارند و آقای كارتر هم ثابت كرد این مطلب را.(صحیفه نور ج 10 صفحه 254)
استالین كه همه به او برادر می‌گفتند ما همه مثل هم هستیم و برای مردم دلسوزی می‌كرد و قارداش به او می‌گفتند،ایشان می‌گفتند.
حتی گاوی كه از آن شیر می‌خواهد بخورد آورده‌اند همراهش كه مبادا از گاوهای ایران شیر بخورد.
گاو را با طیاره‌ای كه حامل خودش بوده، حامل یك گاو هم بوده، هم گاو اسلحه‌دار بی‌عقل و هم خودش اسلحه‌دار بی‌عقل.
بلكه خدا می‌داند كه او بدتر از آن رفیقش (گاو) بود، خدا می‌داند كه اینطور بود.(صحیفه نور جلد1 ص271)
گاو شاخ دارد و عقل ندارد، قدرت دارد عقل ندارد. این‌هایی هم كه در دنیا الان فساد راه می‌اندازند از همان سنخ هستند كه شاخ دارند عقل ندارند، قدرت دارند انسانیت ندارند. شما ملاحظه بكنید كه آمریكا در جهان چه دارد می‌كند و شوروی هم از آن طرف.(صحیفه نور ج 18 صفحه 156 تاریخ: 62/8/15)
اما حال چرا اصلاح‌طلبان بجای دفاع از كشورشان این گونه حامی این سیاستمداران وحشی شده‌اند؟ جواب را باز هم امام خمینی(ره) گفته است:
یك نفر یك بنده‌ای داشت و به او محبت كرد و بسیار محبت كرد و بعد به او گفت: من در مقابل این همه محبت كه به تو دارم فقط یك خواهش از تو دارم و آن این است كه بیا بالای پشت بام این همسایه من كه رقیب من است، سر من را ببر.
انسان یك همچو موجودی است كه حاضر است سرش را ببرد كه رقیبش از بین برود و (به) اصطلاح دیرینه ما این است كه خر دیزه كه یك قسم از خرهای فضول است خودش را به چاه می‌اندازد كه به صاحبش ضرر بزند. انسان یك همچو موجودی است.(صحیفه نور ج 14 صفحه 100 تاریخ 59/12/4)